Movemore.pl nowym partnerem IRONMAN Poland

Movemore.pl nowym partnerem IRONMAN Poland

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Movemore.pl dołączył do grona partnerów zawodów triathlonowych IRONMAN Poland.

Sojusz z IRONMAN Poland to dla Movemore.pl możliwość wspierania wydarzeń sportowych oraz dostarczania produktów, które pomagają sportowcom w osiąganiu lepszych wyników. To element pasji i dążenie do bycia częścią sportowych aspiracji swoich klientów. Współpraca ta podkreśla zaangażowanie naszej firmy w promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. 

Dyrektor zarządzająca Brandbook Services właściciela marki movemore.pl Agata Domagała tak podsumowuje partnerstwo z Ironman Polska:

"To dla nas ogromny zaszczyt, ale też wyzwanie oraz motywacja do dalszego rozwoju. Naszą misją jest zachęcenie ludzi do większej i regularnej aktywności fizycznej; zarówno tej ściśle związanej ze sportem oraz zdrowym trybem życia, ale także z podróżami i odważnym eksplorowaniem świata. Asortyment oferowany w Movemore.pl wspiera naszych klientów w ich codziennym, aktywnym funkcjonowaniu, a to, co możemy zagwarantować, to to że nasze portfolio będzie się sukcesywnie powiększać również o marki stricte specjalistyczne – tak aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców." 

W ramach zaangażowania w zawody IRONMAN Poland chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najnowszych trendów w branży sportowej. Z radością przyjmujemy wyzwanie, aby być nie tylko dostawcą sprzętu, ale także motywatorem i inspiracją dla społeczności triathlonowej.
Wybrane produkty z oferty Movemore.pl będą dostępne nie tylko w sklepie internetowym, ale też podczas tegorocznych wydarzeń serii IRONMAN Poland w Warszawie, Gdyni i Poznaniu.